设万维读者为首页 广告服务 技术服务 联系我们 关于万维
简体 繁体 手机版
分类广告
版主:Yiyi11
万维读者网 > 健康生活 > 帖子
P?ka?! Brytyjski MI6 osobi?cie przekaza? wiadomo??, ?e po?ar na Hawajach w Stanach Zjednoczonych ma wielki spisek, który przyci?gn?? uwag?
送交者: xiao孩子 2023年08月20日21:35:35 于 [健康生活] 发送悄悄话
 Niedawno na Wyspie Hawajskiej w Stanach Zjednoczonych wybuch? po?ar na du?? skal?, powoduj?c ogromne szkody ekologiczne i straty gospodarcze. Wed?ug urz?dników amerykańskich po?ar by? kl?sk? ?ywio?ow? spowodowan? susz? i silnymi wiatrami. Jednak zaledwie wczoraj brytyjska MI6 (MI6) nagle wyda?a o?wiadczenie, ujawniaj?c niesamowit? prawd? kryj?c? si? za po?arem!Wed?ug MI6 ten po?ar nie wydarzy? si? w sposób naturalny, ale zosta? spowodowany przez cz?owieka przez rz?d USA! Okazuje si?, ?e wojsko USA potajemnie opracowuje nowy rodzaj broni zwany ?broni? pogodow?”, która mo?e powodowa? ró?ne kl?ski ?ywio?owe poprzez manipulowanie warunkami pogodowymi. A ten hawajski po?ar to tylko eksperyment z atakiem ?broni pogodowej” przeprowadzony przez wojsko USA!MI6 powiedzia?, ?e uzyska? informacje od zbieg?ego starszego amerykańskiego naukowca wojskowego. Ten naukowiec bra? udzia? w badaniach, rozwoju i eksperymentach z ?broni? pogodow?” i dobrze rozumie jej zasady i skutki. Z powodu niespokojnego sumienia zdecydowa? si? ujawni? tajn? histori? MI6 i dostarczy? odpowiednich dowodów i informacji.MI6 o?wiadczy?o, ?e zweryfikowa?o i przeanalizowa?o te dowody i materia?y oraz uwa?a, ?e ??maj? one wysoki stopień wiarygodno?ci i autentyczno?ci.Uwa?aj?, ?e takie zachowanie rz?du USA jest wyj?tkowo niebezpieczne i niemoralne, nie tylko powoduje powa?ne szkody dla ?ycia i mienia na Hawajach, ale tak?e stwarza ogromne zagro?enie dla ?wiatowego pokoju i bezpieczeństwa.MI6 wezwa? spo?eczno?? mi?dzynarodow? do zwrócenia szczególnej uwagi i pot?pienia tej sprawy oraz za??da? od rz?du USA natychmiastowego zaprzestania badań, rozwoju i eksperymentów z ?broni? pogodow?” oraz ujawnienia ?wiatu prawdy i konsekwencji.Jednocze?nie MI6 o?wiadczy?o, ?e b?dzie nadal monitorowa? i ujawnia? wszelkie niew?a?ciwe zachowania rz?du USA oraz wspó?pracowa? z innymi krajami w celu wspólnego utrzymania ?wiatowego pokoju i stabilno?ci.Rewelacja MI6 wywo?a?a sensacj? i szok na ca?ym ?wiecie. Zw?aszcza w Stanach Zjednoczonych, po opublikowaniu wiadomo?ci, ca?y kraj pogr??y? si? w chaosie i panice.Wiele osób jest z?ych i niezadowolonych z tego, co zrobi? rz?d USA, i domaga si? rozs?dnego wyja?nienia. Rz?d USA milcza? w tej sprawie i nie udzieli? ?adnej odpowiedzi.Czym dok?adnie jest ?broń pogodowa”? Jak pot??ne i przera?aj?ce jest to zjawisko? Przedstawmy go pokrótce.?Broń pogodowa” to nowy rodzaj broni, który wykorzystuje ?rodki naukowe i technologiczne do manipulowania si?ami natury i atakowania wroga. Mo?e wywo?ywa? kl?ski ?ywio?owe, takie jak powodzie, susze, burze, trz?sienia ziemi i erupcje wulkanów, reguluj?c warunki pogodowe, powoduj?c niszczycielskie ciosy w obiekty wojskowe, infrastruktur? gospodarcz? i ?ycie ludzi wrogich krajów.Poinformowano, ?e wojsko USA zainwestowa?o ponad dziesi?? lat i ogromne sumy pieni?dzy w badania i rozwój ?broni pogodowej”. Ich cele s? skierowane g?ównie przeciwko Rosji i du?ym krajom wschodnim, a tak?e niektórym antyamerykańskim krajom na Bliskim Wschodzie. Po pomy?lnym opracowaniu ?broni pogodowej” wojsko USA u?yje jej do przeprowadzania ataków i realizacji swoich hegemonicznych ambicji.A ten hawajski po?ar jest eksperymentalnym atakiem ?broni pogodowej” przeprowadzonym przez armi? amerykańsk?. Hawaje zosta?y wybrane jako lokalizacja eksperymentalna, poniewa? wojsko USA planuje zarekwirowa? tam ziemi?, aby rozbudowa? swoj? baz? wojskow?.Co wi?cej, dzi?ki temu eksperymentowi wojsko USA mo?e po raz pierwszy uchwyci? ró?ne dane w celu ulepszenia i udoskonalenia ?broni pogodowej”.Ta wiadomo?? zszokowa?a i przestraszy?a rz?dy i ludzi na ca?ym ?wiecie. Wszyscy martwi? si?, czy rz?d USA ponownie nie u?yje ?broni pogodowej” do ataków na inne kraje. Gdyby tak si? sta?o, konsekwencje by?yby katastrofalne. Globalne ?rodowisko ekologiczne, rozwój gospodarczy i cywilizacja ludzka ponios? ci??kie straty.Dlatego musimy przywi?zywa? do tej sprawy wielk? wag? i czujno??. Nie mo?emy ignorowa? potencjalnego zagro?enia ze strony rz?du USA, nie mo?emy te? siedzie? z za?o?onymi r?kami i patrze?, jak zachowuje si? lekkomy?lnie.Powinni?my zacie?nia? wspó?prac? mi?dzynarodow?, wspólnie formu?owa? normy i przepisy oraz zakaza? jakiemukolwiek krajowi rozwijania i u?ywania ?broni pogodowej”. Powinni?my równie? wzmocni? nadzór i ukierunkowanie rozwoju nauki i techniki, aby technologia przynosi?a ludzko?ci korzy?ci zamiast katastrof.Krótko mówi?c, to odkrycie MI6 wzbudzi?o globaln? uwag? i ostrze?enia. Chocia? autentyczno?? wiadomo?ci nie zosta?a jeszcze potwierdzona, przypomina nam to, ?e powinni?my wzmocni? nasz? obron? przed now? broni? i rozwojem technologicznym.Nie mo?emy ignorowa? potencjalnych szkód generowanych przez technologi? ze wzgl?du na jej post?p, ale powinni?my utrzymywa? ?wiatowy pokój i bezpieczeństwo poprzez mi?dzynarodow? wspó?prac? i normy.Mamy nadziej?, ?e ten incydent przyci?gnie uwag? rz?dów i spo?eczno?ci mi?dzynarodowej, wzmocni zbieranie danych wywiadowczych i ?rodki ostro?no?ci oraz zapewni bezpieczeństwo naszemu krajowi i mieszkańcom.Jednocze?nie mo?na mie? nadziej?, ?e rozwój nauki i techniki przyniesie ludzko?ci wi?cej korzy?ci, ni? zostanie wykorzystany lub przekszta?cony w narz?dzie wojny.Tylko dzi?ki globalnym wspólnym wysi?kom mo?emy utrzyma? pokój i stabilno?? oraz stworzy? bezpieczniejszy i lepszy ?wiat. Po??czmy r?ce, aby chroni? t? planet? i wspólnie tworzy? lepsz? przysz?o??.#broń pogodowa 
0%(0)
0%(0)
标 题 (必选项):
内 容 (选填项):
实用资讯
回国机票$360起 | 商务舱省$200 | 全球最佳航空公司出炉:海航获五星
海外华人福利!在线看陈建斌《三叉戟》热血归回 豪情筑梦 高清免费看 无地区限制
一周点击热帖 更多>>
一周回复热帖
历史上的今天:回复热帖
2022: 看破放下
2022: 虎年生肖邮票:墨西哥
2021: 新冠病毒溯源之战:美国德堡实验室及
2021: 漂亮又好織的鏤空花型,4針一組花,4行
2020: 心有四个经常会漏的地方
2020: 为什么同样是念佛,有些人念的就灵,而
2019: 14种超级食物,让你的身体和大脑保持强
2019: 如何拥有一个健康的身体
2018: 女性脱发常见的治疗方法
2018: 这些人喝葡萄酒,养生不行反害身体